Znajdujesz się w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

12 marca 2015

Zapraszamy Obrońców Życia na Jasną Górę

Zapraszamy na XXXV Pielgrzymkę Obrońców Życia Człowieka naJasną Górę - 21 marca (sobota) 2015 r. Spotykamy się, aby otoczyć wspólna modlitwą każde nienarodzone dziecko oraz ich rodziców, a także polityków. Będziemy słuchać ciekawych wykładów, poznamy laureatów kolejnej edycji konkursu „Ocalić życie bezbronnemu”.

więcej
09 marca 2015

PFROŻ apeluje do Prezydenta o nieratyfikowanie konwencji przemocowej

W związku z przyjęciem przez Parlament RP ustawy umożliwiającej ratyfikację przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO, zwracamy się do Pana Prezydenta o nieratyfikowanie tego dokumentu. Jego wprowadzenie w życie byłoby sprzeczne z istotą polityki prorodzinnej państwa.

więcej
27 lutego 2015

Nowy projekt ustawy o in vitro

Nową wersję projektu ustawy o leczeniu niepłodności opublikowano na stronach Rządowego Centrum Legislacji. Powstała ona m.in. w wyniku uzgodnień Komitetu Stałego Rady Ministrów, który zajmował się nim na początku lutego. Projekt w marcu ma trafić do Sejmu i zostać uchwalony przed wakacjami.

więcej
26 lutego 2015

Kolejny Bank Mleka Kobiecego w Warszawie

 W Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie został otwarty czwarty w Polsce bank mleka kobiecego. 

więcej
25 lutego 2015

Wezwanie do modlitwy przed ratyfikacją Konwencji przemocowej

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

 W dniach 4 - 6 marca  br. Senat RP podejmie decyzję w sprawie ustawy zezwalającej na ratyfikację przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO. Dokument ten pod pozorem przeciwdziałania przemocy wprowadza do życia społecznego rewolucję cywilizacyjno-kulturową, opartą na neomarksistowskiej ideologii gender.

więcej
23 lutego 2015

40 Dni dla Życia

Wielki Post jest czasem szczególnej modlitwy w ramach kampanii „40 dni dla Życia” za nienarodzone dzieci zagrożone aborcją.

Kampania modlitewna została rozszerzona na cały świat. Jak podaje portal LifeNews.com. obejmuje już 252 miast w 19 krajach na całym świecie. Obrońcy życia modlą się przed placówkami aborcyjnymi o ratunek dla nienarodzonych dzieci. 

więcej
19 lutego 2015

Szwedzka polityk porównuje obrońców życia do islamskich ekstremistów

Mona Sahlin, była wicepremier Szwecji, a obecnie koordynator szwedzkiego rządu ds. zwalczania ekstremizmu, ustosunkowała się do listu położnej Ellinor Grimmark. W czasie debaty panelowej, która odbyła się w zeszłym tygodniu w Sztokholmie, Mona Sahlin porównała położne, które odmawiają wykonania aborcji, do ekstremistów walczących w szeregach Państwa Islamskiego

więcej
18 lutego 2015

List Otwarty do Pracowników Nauki ws. przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO

 Towarzystwo Uniwersyteckie Fides et Ratio oraz Krajowa Rada ds. Duszpasterstwa Kobiet wystosowały list do Pracowników Nauki dotyczący przemocowej Konwencji Rady Europy. Apelują o rzetelne zbadanie przyczyn przemocy i adekwatne do ich wyników działania:

więcej
17 lutego 2015

Biegną dla nienarodzonych

Już jutro lutego rozpocznie się bieg przez Amerykę niosący przesłanie wartości każdego życia i ludzkiej godności. W tym roku bieg rozciągnie się aż na 5 564 mile, jednak mimo takiej odległości chętnych jest kilkuset.

więcej
16 lutego 2015

SPRZECIW ORGANIZACJI PRORODZINNYCH WOBEC PRZEMOCOWEJ KONWENCJI RADY EUROPY

 Na najbliższym posiedzeniu Senatu (4 – 6 marca 2015 r.) podjęte zostaną prace nad upoważnieniem Prezydenta RP do ratyfikacji Konwencji Rady Europy CAHVIO. Polska Federacja ruchów Obrony Życia wyraża sprzeciw oraz wzywa osoby i organizacje przeciwne genderowej rewolucji kulturowej do działania. 

więcej
Strona główna Magazyn "Głos dla życia" Sklep ProLife Biblioteka Obrońcy Życia Galeria zdjęć Linki Jeden z nas - Apel do Polek i Polaków

Biuro w Poznaniu: Fundacja "Głos dla Życia" ul. Forteczna 3, 61-362 Poznań, tel. (061) 653 03 95, fax (061) 653 03 94

Nr KRS 0000141695, Nr konta bankowego: 85 1090 1359 0000 0001 1472 2290 .

www.prolife.com.pl e-mail: federacjazycie@prolife.com.pl

Strony Internetowe Agencja Reklamowa Poznań eCreo.eu