Znajdujesz się w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

21 grudnia 2015

Apel na Święto Młodzianków Męczenników.

Celebrujmy Święto Młodzianków Męczenników ! Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zachęca do uroczystej celebracji Święta Młodzianków Męczenników,  w dniu 28 grudnia.

więcej
18 października 2015

List PFROŻ do papieża Franciszka

17 października 2015 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbył się zjazd programowy Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia "Św. Jan Paweł II patronem obrońców życia i rodziny". Zjazd miał charakter otwartego kongresu, w którym wzięło udział ponad 300 przedstawicieli ruchów obrony życia i praw rodziny z całej Polski. Patronat nad kongresem objął ks. kard. Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski, który otworzył obrad.

więcej
15 października 2015

Święty Jan Paweł II patronem obrońców życia i rodziny

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, podejmuje działania mające na celu ogłoszenie Świętego Jana Pawła II patronem obrońców życia i rodziny. 

 

www.kongresfederacji.pl

więcej
12 października 2015

Apel PFROŻ przed wyborami parlamentarnymi

 Wobec zbliżających się wyborów do Parlamentu RP, Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, zrzeszająca 87 organizacji działających na rzecz obrony prawa do życia i praw rodziny, zwraca się 
do wyborców z apelem o głosowanie tylko na tych kandydatów, których postawa i dotychczasowa działalność wskazują jednoznacznie, że w Parlamencie aktywnie będą dążyć 

więcej
25 sierpnia 2015

Stop deprawacji w edukacji

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia* wyraża poparcie dla manifestacji STOP DEPRAWACJI W EDUKACJI, która odbędzie się w Warszawie, w dniu 30 sierpnia 2015 r. w godz.13.00-17.00 na Placu Zamkowym. Zwracamy się do rodziców, nauczycieli i wychowawców, młodzieży, o uczestnictwo w tej manifestacji.

 

więcej
22 lipca 2015

Stanowisko PFROŻ po podpisaniu ustawy o in vitro przez prezydenta

W związku z podpisaniem przez Prezydenta RP ustawy legalizującej procedurę in vitro, wyrażamy raz jeszcze stanowczy sprzeciw wobec zawartych w niej zapisów. Pod pozorem leczenia niepłodności, obniża ona standardy ochrony zdrowia i życia ludzkiego w Polsce oraz

 

więcej
03 lipca 2015

Oświadczenie PFROŻ dot. decyzji Komisji Zdrowia Senatu RP

 Polska Federacja Ruchów Obrony Życia z satysfakcją przyjmuje decyzję Komisji Zdrowia Senatu RP, która zarekomendowała Izbie Senatu RP odrzucenie przyjętego przez Sejm projektu ustawy „O leczeniu niepłodności” legalizującej in vitro.

więcej
30 czerwca 2015

Zaproszenie do modlitwy za Senatorów przed głosowaniem nad ustawą o in vitro

 W dniach 8-10 lipca 2015 r. w Senacie RP ma być dyskutowany i poddany pod głosowanie rządowy projekt ustawy „o leczeniu niepłodności”, która de facto w bardzo szerokim zakresie legalizuje procedurę „in vitro”. Pomija etyczną, skuteczną i dużo tańszą metodę pomocy bezdzietnym małżonkom, jaką jest naprotechnologia.

więcej
24 czerwca 2015

Apel PFROŻ do Posłów RP dot. ustawy o in vitro

 Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zwróciła się do Posłów z apelem o odrzucenie w jutrzejszym głosowaniu rządowego projektu ustawy „o leczeniu niepłodności”. Zwraca uwagę, że, projekt ten wprowadza w błąd, gdyż nie odnosi się do leczenia niepłodności, przyniesie też negatywne skutki zdrowotne i moralne dla rodziców, zwłaszcza matek.

więcej
01 lipca 2015

Apel PFROŻ do Senatorów dot. ustawy o in vitro

 Polska Federacja Ruchów Obrony Życia apeluje do Senatorów RP o odrzycenie, przyjętej przez Sejm RP, destrukcyjnej ustawy o in vitro:

więcej
Strona główna Magazyn "Głos dla życia" Sklep ProLife Biblioteka Obrońcy Życia Galeria zdjęć Linki Jeden z nas - Apel do Polek i Polaków

Biuro w Poznaniu: Fundacja "Głos dla Życia" ul. Forteczna 3, 61-362 Poznań, tel. (061) 653 03 95, fax (061) 653 03 94

Nr KRS 0000141695, Nr konta bankowego: 85 1090 1359 0000 0001 1472 2290 .

www.prolife.com.pl e-mail: federacjazycie@prolife.com.pl

Strony Internetowe Agencja Reklamowa Poznań eCreo.eu