Znajdujesz się w: Strona główna » Magazyn "Głos dla życia" » O gazecie

O gazecie

 

Magazyn „Głos dla Życia” powołany został przez polskich obrońców życia w maju 1991 r. Od tamtego czasu wychodził z różną częstotliwością. Obecnie jest dwumiesięcznikiem o ukształtowanej pozycji na rynku pism zaangażowanych w promowanie życia i rodziny.
 
Gazeta jest oficjalnym organem Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia. Znaczenie magazynu potwierdza to, że jest on zalecany przez Radę Episkopatu Polski ds. Rodziny wszystkim zaangażowanym w duszpasterstwo rodzin.
 
Misją pisma jest budowa Cywilizacji Życia i Miłości. „Głos dla Życia” broni życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, służy małżeństwu, które jest oparte na związku kobiety i mężczyzny, promuje odpowiedzialne rodzicielstwo, uczy czystej miłości, wychowuje do życia w rodzinie, dostarcza najnowszych informacji na tematy pro-life z kraju i ze świata.
 
Na łamach pisma publikowali bardzo znani autorzy zaangażowani w obronę życia i rodziny, np. prof. Włodzimierz Fijałkowski, dr Jacek Pulikowski, ks. dr Marek Dziewiecki, inż. Antoni Zięba, prof. Bogdan Chazan, prof. Michał Wojciechowski.
 
Magazyn wydawany jest przez Fundację „Głos dla Życia”.
 
Zobacz warunki prenumeraty
Strona główna Magazyn "Głos dla życia" Sklep ProLife Biblioteka Obrońcy Życia Galeria zdjęć Linki Jeden z nas - Apel do Polek i Polaków

Biuro w Poznaniu: Fundacja "Głos dla Życia" ul. Forteczna 3, 61-362 Poznań, tel. (061) 653 03 95, fax (061) 653 03 94

Nr KRS 0000141695, Nr konta bankowego: 85 1090 1359 0000 0001 1472 2290 .

www.prolife.com.pl e-mail: federacjazycie@prolife.com.pl

Strony Internetowe Agencja Reklamowa Poznań eCreo.eu